sobota 20 duben 2019

Penzion Pacifik

www.penzionpacifik.cz

Penzion Pacifik naleznete v Ramzovském průsmyku, na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku, pod masivem Šeráku v nadmořské výšce 750 m.n.m. Díky své poloze v srdci Jeseníků a vynikající dopravní dostupnosti se tato horská osada řadí v posledním desetiletí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející lyžařská střediska Jeseníků. Svou polohou přímo zve k výletům či delším túrám v malebné přírodě Hrubého Jeseníku.

Číst dál...

Hotel SKALKA*** (Slovensko)

www.skalkahotel.sk

Poloha lázeňského městečka Rajecké Teplice nabízí mnoho možností příjemného trávení volného času a odpočinku v létě i v zimních měsících. Hotel se nachází na Slovensku na severním okraji Rajeckých Teplic, v malebné scenérii Rajecké doliny, od západu lemované svahy Stražovských hor a od východu Lučanskou Malou Fatrou. Turisté a cykloturisté v oblasti oceňují obnovené značené stezky a cyklotrasy. Samotný hotel Skalka nabízí širokou škálu wellness procedur a je doslova ideálním místem pro odpočinek a načerpání nových sil.

Číst dál...

Hotel Lesní chata***

www.lesnichatakorenov.cz

Hotel Lesní chata se nachází v obci Kořenov na pomezí Krkonoš a Jizerských hor ve výšce 725 m.n.m. Hotel leží přímo na turistické trati a je obklopen lesem. Je ideálním místem, pro příjemnou dovolenou v přírodě s možností aktivního vyžití. K areálu hotelu patří vlastní sjezdovka s vlekem. Navíc jsou odsud snadno dostupná i další lyžařská střediska. Mimo zimní sezónu hotel nabízí své ubytovací a stravovací služby zejména pěším turistům a cyklistům.

Číst dál...

Hotel Oddech***

www.hoteloddech.cz

Hotel Oddech najdete na jednom z krkonošských hřebenů odkud je z nadmořské výšky 1120 m.n.m. překrásný výhled na Hnědý vrch, Obří důl a Sněžku. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro zimní i letní aktivity. Ski-areál Pec pod Sněžkou je vzdálen pouhých 150m a Krkonošská magistrála s upravovanými tratěmi pro běžkaře vedou přímo kolem hotelu. V letním období je hotel skvělým výchozím bodem pro pěší i cykloturistiku.

Číst dál...