Penzion Pacifik

www.penzionpacifik.cz

Penzion Pacifik naleznete v Ramzovském průsmyku, na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku, pod masivem Šeráku v nadmořské výšce 750 m.n.m. Díky své poloze v srdci Jeseníků a vynikající dopravní dostupnosti se tato horská osada řadí v posledním desetiletí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející lyžařská střediska Jeseníků. Svou polohou přímo zve k výletům či delším túrám v malebné přírodě Hrubého Jeseníku.

Číst dál...

Hotel SKALKA*** (Slovensko)

www.skalkahotel.sk

Poloha lázeňského městečka Rajecké Teplice nabízí mnoho možností příjemného trávení volného času a odpočinku v létě i v zimních měsících. Hotel se nachází na Slovensku na severním okraji Rajeckých Teplic, v malebné scenérii Rajecké doliny, od západu lemované svahy Stražovských hor a od východu Lučanskou Malou Fatrou. Turisté a cykloturisté v oblasti oceňují obnovené značené stezky a cyklotrasy. Samotný hotel Skalka nabízí širokou škálu wellness procedur a je doslova ideálním místem pro odpočinek a načerpání nových sil.

Číst dál...

Hotel Ostrý***

www.hotelostry.cz

Hotel Ostrý se nachází v centru malebného horského městečka Železná Ruda, ve výšce 754 m.n.m., v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava ve výhodné poloze přímo na hlavní turistické a cyklistické trase. Dobrou dostupnost sjezdařských i běžkařských areálů ocení v zimním období zejména sportovně založení klienti. Hotel nabízí příjemné zázemí pro toulky přírodou a zároveň je ideálním výchozím bodem pro realizaci pestrých sportovních, turistických i relaxačních aktivit.


Ubytování

Hotel Ostrý nabízí komfortní ubytování ve 27 pokojích s celkovou kapacitou 76 lůžek. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým a pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a WiFi připojením k Internetu po celém hotelu. K dispozici je i apartmán pro 4 osoby a pokoj s bezbariérovým přístupem. Hotel je celý nekuřácký a na pokojích je zákaz používání elektrických spotřebičů.

Vybavení a služby hotelu

  • Restaurace se salónkem pro 40 osob
  • Venkovní terasa se 110 místy
  • Dětské hřiště
  • Lyžárna a kolárna
  • WiFi Internet
  • Parkování u hotelu zdarma

Hotel Lesní chata***

www.lesnichatakorenov.cz

Hotel Lesní chata se nachází v obci Kořenov na pomezí Krkonoš a Jizerských hor ve výšce 725 m.n.m. Hotel leží přímo na turistické trati a je obklopen lesem. Je ideálním místem, pro příjemnou dovolenou v přírodě s možností aktivního vyžití. K areálu hotelu patří vlastní sjezdovka s vlekem. Navíc jsou odsud snadno dostupná i další lyžařská střediska. Mimo zimní sezónu hotel nabízí své ubytovací a stravovací služby zejména pěším turistům a cyklistům.

Číst dál...

Hotel Oddech***

www.hoteloddech.cz

Hotel Oddech najdete na jednom z krkonošských hřebenů odkud je z nadmořské výšky 1120 m.n.m. překrásný výhled na Hnědý vrch, Obří důl a Sněžku. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro zimní i letní aktivity. Ski-areál Pec pod Sněžkou je vzdálen pouhých 150m a Krkonošská magistrála s upravovanými tratěmi pro běžkaře vedou přímo kolem hotelu. V letním období je hotel skvělým výchozím bodem pro pěší i cykloturistiku.

Číst dál...