Apartmánový dům ORION

Apartmánový dům se nachází v klidné části řecké Leptokarie nedaleko hlavní turistické třídy Metaxa. Leptokarie je moderní rekreační letovisko při pobřeží Egejského moře v pozadí s mocnou horou Olympem, sídlem bohů. Apartmánový dům je 10 min. chůze od prostorné písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody.

 

 

Ubytování

Apartmánový dům nabízí 2 - 4 lůžkové apartmány s kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednice), klimatizací, která je v ceně pobytu, koupelnou (WC, malá vana nebo sprcha) a balkónem se zahradním nábytkem. Každý pokoj je při nástupu vybaven lůžkovinami, ručníky, mýdlem a toaletním papírem, možnost připojení WiFi. Výměna ložního prádla nebo ručníků během pobytu se neprovádí. Průběžný úklid apartmánu si provádějí klienti samostatně.
Doprava na letiště a zpět je zajištěna klimatizovaným autobusem, doba jízdy cca 1,5 hod.

Stravování

vlastní, nebo lze zajistit za zvýhodněnou cenu na místě prostřednictvím delegátů cestovní kanceláře CK Margaritopoulos (cena 1 stravenky na oběd nebo večeři je cca 7€).

Fakultativní výlety

Athény – celodenní výlet do hlavního města Řecka. 

Metheora  - kláštery ortodoxní církve.  

Olymp Dion – půldenní výlet do archeologického okrsku Dion, muzeum, prohlídka horského městečka Litochoro. 

Pirátská plavba lodí – den strávený příjemnou plavbou s muzikou, tancem, zábavou a soutěžemi, koupání, oběd v ceně zájezdu. 

Waterland (tobogány) – výlet do soluňského vodního světa.

Ostrov Skiathos

Alikes - bahenní lázně